صفحه اصلی / اخبار / اجتماعی / قیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت های جدید اقلام پرمصرف

قیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت های جدید اقلام پرمصرف

قیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت های جدید اقلام پرمصرف

قیمت مرغ و قیمت شیر و لبنیات بعد ار تورم و گرانی ها

لیست جدید اعلام شده از قیمت شیر و لبنیات و قیمت مرغ

قیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت های جدید اقلام پرمصرف

با توجه به تصمیمات گرفته شده در جلسات کارگروه تنظیم بازار و محاسبات انجام شده توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و نظر رییس محترم جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رییس کارگروه تنظیم بازار حداکثر قیمت شیرخام و محصولات لبنی ( شامل شیر، ماست و پنیر پرمصرف) و نیز گوشت مرغ برای مصرف کنندگان را ابلاغ کرد.

حداکثر قیمت هر کیلوگرم کیفی ترین شیرخام با مشخصات 3.2 درصد چربی و بار میکروبی زیر 100 هزار تحویل درب کارخانجات لبنی با 9 درصد افزایش نسبت به قیمت مصوب قبل، معادل 15 هزار و 700 ریال تعیین شد.

به ازای هر یک دهم درصد افزایش و یا کاهش درصد چربی 150 ریال متناسب با افزایش و یا کاهش درصد چربی به قیمت خرید اضافه و یا کم می شود.

قیمت محصولات لبنی پر مصرف شامل شیر، ماست و پنیر با لحاظ میانگین قیمت خرید شیر خام تحویل درب کارخانه نیز در این جلسات تعیین شد.

بر این اساس، قیمت شیر بطری یک لیتری کم چرب 1.5 درصد 29 هزار و 500 ریال، شیر بطری یک لیتری نیم چرب 2 درصد 30 هزار و 500 ریال، شیر بطری یک لیتری پرچرب 3 درصد 32 هزار و 500 ریال و شیر بطری یک لیتری کامل 3.2 درصد چربی 33 هزار ریال تعیین شد.

 

بهترین و بدترین میوه ها برای تقویت قوای جنسی

 

همچنین شیر استریل یک لیتری تتراپک 1.5 درصد چربی 35 هزار ریال و شیر استریل یک لیتری تتراپک 3 درصد چربی 37 هزار ریال و شیر نایلونی کم چرب 1.5 درصد 22 هزار ریال تعیین شد.

ماست کم چرب 1.5 درصد 900 گرمی نیز 38 هزار ریال و ماست پرچرب 3 درصد 900 گرمی 40 هزار ریال است و قیمت ماست 2 هزار و 500 گرم دبه ای کم چرب 1.5 درصد 95 هزار ریال و پرچرب 3 درصد نیز 100 هزار ریال تعیین شد.

 

 

قیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت تخم مرغ

همچنین مقرر شد پنیر 400 گرمی یواف 57 هزار ریال، پنیر 210 گرمی تتراپک 34 هزار ریال و پنیر 520 گرمی تتراپک 80 هزار ریال باشد.

قیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت های جدید اقلام پرمصرفقیمت شیر و لبنیات-قیمت مرغ-قیمت تخم مرغ

قیمت سایر احجام این محصولات لبنی به تناسب وزن و درصد چربی توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تعیین و ابلاغ خواهد شد.

قیمت این محصولات در استان‌ها بر اساس میانگین قیمت خرید شیر خام توسط واحدهای تولیدی و مطابق تصمیمات کارگروه تنظیم بازار استان در سقف قیمت های ابلاغی تعیین خواهد شد.

همچنین حداکثر قیمت مرغ زنده تحویل درب واحد مرغداری با 9 درصد افزایش هر کیلوگرم 51 هزار و 550 ریال و حداکثر قیمت مصرف کننده مرغ با 9 درصد افزایش معادل 81 هزار و 750 ریال تعیین شد.

شرکت پشتیبانی امور دام موظف است به منظور تنظیم بازار و حمایت توامان از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در مقاطعی که این قیمت 5 درصد افزایش و یا کاهش داشته باشد، با اولویت نسبت به توزیع و یا خرید مرغ قطعه بندی و بسته بندی اقدام کند.

 

این مطالب را نیز ببینید!

ساعت پخش بازی پرسپولیس استقلال دربی 88 و عکسهای بازی

ساعت پخش بازی پرسپولیس استقلال دربی 88 و عکسهای بازی

ساعت پخش بازی پرسپولیس استقلال دربی 88 و عکسهای بازی تاریخ دربی 88 – گلهای …

آموزش دریافت کارت کالا-کوپن الکترونیکی یا کوپن کالا چیست؟

آموزش دریافت کارت کالا-کوپن الکترونیکی یا کوپن کالا چیست؟

آموزش دریافت کارت کالا-کوپن الکترونیکی یا کوپن کالا چیست؟ ثبت نام کارت کالا – دریافت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.