صفحه اصلی / موبایل / دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

آموزش ثبت نام در آژانس و تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

قیمت و تعرفه تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

اسنپ فعالیت خود را از سال 93 آغاز کرد، سرویسی مشابه Uber برای ایران که خدمات حمل و نقل مسافر را از طریق اپلیکیشن و به صورت آنلاین ارائه می کند. اگر تا حالا تجربه سفر با اسنپ را نداشته اید، یقین داریم که حداقل اسم آن به گوشتان خورده و با روند کاری آن ها تقریبا آشنایید.

اسنپ از سه سال پیش تا کنون در کاهش مشکلات سفرهای درون شهری برای شهروندان تهرانی بسیار موفق بوده، طوری که این روزها خیلی ها برای رفتن به دانشگاه و محل کار سفر با خودروهای آن را ترجیح می دهند.

عده ای می گویند که پیچیدگی کار با اپلیکیشن اسنپ باعث شده که تاکسی و آژانس را به آن ترجیح دهند. این مقاله را برای همین افراد می نویسیم، آموزش قدم به قدم استفاده از اسنپ تا ثابت کنیم که رزرو آنلاین خودرو آنقدرها که به نظر می رسد کار دشواری نیست.

 

برای شروع کار، شاید بد نباشد که تعریف کوتاهی از اسنپ و رزرو آنلاین خودرو داشته باشیم:

اسنپ Snapp چیست؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

اگر بخواهیم ساده بگوییم، اسنپ پلی ارتباطی میان رانندگان شهر تهران و شماست، رانندگانی که می توانید از طریق اپلیکیشن به طور زنده روی نقشه پیدایشان کرده و خودروی آن ها را برای رسیدن به مقصد رزرو کنید.

اپلیکیشن اسنپ فعلا برای پلتفرم های iOS و اندروید منتشر شده، و آخرین نسخه آن را می توانید همین حالا از اپ استور، گوگل پلی یا کافه بازار دانلود کنید. برای آن که اطلاعات شما در دیتابیس اپ ثبت شوند،‌ لازم است که در شروع کار مراحل ثبت حساب کاربری در اپلیکیشن را بگذرانید.

پیش از شروع کار با اپلیکیشن، لازم است که موقعیت جغرافیایی و اینترنت شما فعال باشد؛ اینترنت به این خاطر که قادر به یافتن خودروهای اطراف روی نقشه و رزروشان باشید و موقعیت برای آنکه راننده بداند که دقیقا کجای شهر ایستاده اید.

بعد این که از فعال بودن این دو مطمئن شدید، حالا زمان درخواست خودرو فرا می رسد.

چگونه با اسنپ Snapp خودرو بگیریم؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

در حالی که به اینترنت متصل هستید و موقعیت جغرافیایی تان روشن است، وارد اپلیکیشن و حساب کاربری تان شوید. اینجا نقشه تهران و خودروهای اسنپی که در آن تردد می کنند را می بینید.

برای رزرو کردن خودرو، اول از همه باید مبدأ و مقصد سفر را تعیین کنید. برای انجام این کار دو روش وجود دارد: مبدأ و مقصد را به طور دستی تعیین کنید، یا با صدای بلند و شمرده آدرس را به اپلیکیشن بگویید.

روش اول از روش دوم کمی سخت تر است. باید با فشردن آیکن گوشه پایین و سمت راست نقشه، مبدا (مثلا میدان آزادی) را پیدا و یک بار روی نقشه لمس کنید. حالا باید دوباره روی نقشه بگردید و مقصدتان (مثلا میدان ونک) را با لمس نقشه مشخص کنید تا نشانگر مقصد روی نقشه حک شود.

اما ما روش دوم را پیشنهاد می کنیم، روش جستجوی صوتی. به جای تعیین دستی آدرس، روی آیکن ذره بین در گوشه بالا و سمت چپ اشاره کرده تا به صفحه جستجو وارد شوید. آیکن میکروفون را می بینید؟ رویش اشاره کنید تا جستجوی صوتی گوگل فعال شود.

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

حالا با زبان شیرین فارسی به اسنپ بگویید که کجا هستید. بعد این کار و تعیین مبدأ، یک بار دیگر وارد نقشه می شوید و باید دوباره همین کار را برای تعیین مقصد هم انجام دهید. وقتی که مبدأ و مقصد مشخص شد، اسنپ با اعلام کرایه به شما می گوید که که روی دکمه «درخواست اسنپ» اشاره کنید.

با انجام این کار اسنپ Snapp به طور خودکار نزدیک ترین خودرو به شما را پیدا می کند. روی درخواست خودرو اشاره کرده و تا رسیدن آن منتظر بمانید. توجه داشته باشید که ممکن است راننده برای یافتن موقعیت دقیق با شما تماس هم بگیرد.

آیا بین راه امکان توقف وجود دارد؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

بله به راحتی. وقتی که در خودرو نشسته و در حال حرکت به سوی مقصدتان هستید، شاید لازم باشد که بین راه برای انجام کاری توقف کنید. اسنپ با قرار دادن «گزینه های سفر» این امکان را برایتان فراهم کرده است.

وقتی که در خودرو هستید، می توانید با اشاره روی آیکن گزینه ها از گوشه بالا و سمت چپ صفحه گزینه توقف در مسیر را انتخاب کنید. به غیر از آن امکان انتخاب مقصد دوم و سفر رفت و برگشتی را هم در این منو شاهد هستید.

توجه داشته باشید که با تنظیم زمان توقف، بسته به مدت آن مقداری به مبلغ کرایه تان اضافه می شود.

آیا می توان مسیر سفر را به طور زنده با اعضای خانواده به اشتراک گذاشت؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

بله، این یکی از بزرگترین مزایای سفر با اسنپ محسوب می شود. برای استفاده از این قابلیت، کافیست پس از شروع سفر روی آیکن  «خبر دادن سفر» در گوشه بالا و سمت چپ صفحه اشاره کرده تا بتوانید لینکی حاوی مشخصات ماشین و راننده اسنپ و زمان آغاز سفر را به مخاطبین خود ارسال کنید.

دریافت کنندگان این لینک می توانند سفر شما را به طور زنده روی نقشه هم ببینند تا دیگر نگران این که کجا هستید و چرا دیر کرده اید نباشند.

کرایه را چگونه حساب کنیم؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

اگر حساب کاربری تان را از قبل شارژ کرده باشید، مبلغ کرایه به طور خودکار از حسابتان کم می شود. بنابراین موقع رسیدن نیاز نیست که کار خاصی انجام بدهید. وقتی که به مقصد رسیدید صفحه ای نمایان می شود که ضمن دیدن اعتبار کسر شده، می توانید به راننده تان بابت رانندگی، برخورد و نظافت ماشین امتیاز بدهید.

اما اگر حساب کاربری تان اعتبار کافی نداشته باشد چطور؟ در حین سفر هم می توانید آن را شارژ کنید. کافیست در منوی کشویی اپلیکیشن وارد بخش «افزایش اعتبار» شده و پس از انتخاب مبلغ و عملیات بانکی، به سادگی حسابتان را شارژ کنید.

چگونه باید کدهای تخفیف را وارد کرد؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

به راحتی و باز هم قبل از این که به مقصد برسید. در نسخه های پیشین اسنپ کد های تخفیف را می بایست پیش از سفر و در تنظیمات اپ وارد می کردید. اما حالا در نسخه های جدید امکانی فراهم شده که حین سفر هم قادر به انجام این کار باشید.

برای این کار کافیست کد تخفیف خود را در فیلد طوسی رنگ تخفیف ها ثبت کنید که در بالای اپلیکیشن پیدایش خواهید کرد.

توجه کنید که با دعوت از دوستان خود جهت استفاده از اسنپ، می توانید کدهای تخفیف در سفر بگیرید. البته گاهی خود شرکت اسنپ Snapp هم در مناسبت های مختلف کدهای تخفیف ارائه می کند که در وبسایت مجموعه و قسمت پیام های اپ اطلاع رسانی می شود.

اطلاعات سفر را از کجا ببینیم؟

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp

تاریخچه تمام سفرهای شما در سرورهای اسنپ ذخیره می شود؛ اطلاعاتی از قبیل مسیرهایی که در آن رفت و آمد داشته اید، هزینه هایی که پرداخت کرده اید و مسافت و مدت زمانی که با خودروهای اسنپ در سفر بوده اید.

اما این اطلاعات به چه دردی می خورند؟ برای آنکه بتوانید سفرهایتان را با اسنپ مدیریت کرده و حساب و کتاب هزینه هایتان را داشته باشید. برای دسترسی به این اطلاعات کافیست در منوی کشویی اپ، روی گزینه «سفرها» اشاره کنید.

چگونه نارضایتی مان از راننده را به گوش تیم اسنپ برسانیم؟

رانندگان اسنپ با دقت و وسواس زیادی استخدام شده اند، اما به هر حال کنترل روی تمام آن ها کار راحتی نیست. برای همین اسنپ جهت بر کنار کردن رانندگان متخلف و استخدام رانندگان خوب به کمک شما احتیاج دارد.

اگر راننده تان برای یافتن مسیر شما را دائما سوال پیچ می کرد، یا رانندگی مطلوبی نداشت، می توانید پس از سفر به او امتیاز پایین بدهید. به غیر از این از طریق بخش «پشتیبانی» امکانی فراهم شده تا توضیحات بیشتری در مورد راننده به تیم اسنپ گزارش کنید. گردانندگان سرویس این موارد را بررسی کرده و با رانندگان خاطی برخورد خواهند کرد.

مواردی که گفتیم تمام چیزهایی بودند که باید در مورد سفر با اسنپ بدانید. حالا که با آن ها آشنا شدید، آیا باز هم فکر می کنید که سفر با اسنپ سخت تر از گرفتن آژانس و تاکسی است؟ آیا حاضرید برای سفرهای درون شهری از خودروهای اسنپ استفاده کنید؟ مثل همیشه منتظر دیدگاه های ارزشمندتان هستیم.

توجه: توضیحاتی که دادیم همگی بر اساس جدیدترین نسخه اپلیکیشن اسنپ (نسخه 3.0) نوشته شده اند. بنابراین از آپدیت بودن اسنپ در موبایل تان مطمئن شوید.

دانلود اسنپ و آموزش کار با آژانس تاکسی اینترنتی اسنپ Snapp
  • Snapp اسنپ
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Snapp Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 42.8 / 10.6 مگابایت

 

 

 

دانلود آخرین ورژن برنامه اندروید تلگرام ایکس

فواید و معایب روت کردن گوشی های اندروید

دانلود بازی پی اس Pes 2019 اندروید برای موبایل + دیتا و مود

دانلود بازی FIFA 2019 اندروید-دیتا و نسخه مود فیفا 2019

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود آخرین ورژن برنامه اندروید تلگرام ایکس Telegram X 0.20.7.918

دانلود آخرین ورژن برنامه اندروید تلگرام ایکس Telegram X 0.20.7.918

دانلود آخرین ورژن برنامه اندروید تلگرام ایکس Telegram X 0.20.7.918 دانلود جدیدترین ورژن تلگرام ایکس …

بهترین پیام رسان ایرانی و داخلی به انتخاب کاربران

مقایسه و بررسی امکانات و امنیت پیام رسان های داخلی

مقایسه و بررسی امکانات و امنیت پیام رسان های داخلی در حالی که اخیرا موضوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.