صفحه اصلی / اخبار / پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش

طریقه سوراخ کردن پیرسینگ گوش

12 مدل از سوراخ کردن پیرسینگ گوش

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش

سوراخ کردن ( پیرسینگ گوش) بدن! این نوع سوراخ کردن‌ها بسیار شیک بوده و در واقع چیزهای زیبایی هستند! دیده شده که بسیاری از ستاره‌های هالیوود و بالیوود، بدن‌های خود را با سوراخ کردن (پیرسینگ) آرایش می‌دهند. برخی آن را بر روی ناف و برخی بر روی زبان دارند. این نوع سوراخ کردن‌ها (پیرسینگ گوش) برای عده‌ای سبک خاصی محسوب می‌شود و خیلی از ما مایل به داشتن یکی از آنها برای خود هستیم.

آنچه واقعا تعجب آور است این است که بدانید سوراخ کردن (پیرسینگ گوش) بدن مد جدیدی نیست. سوراخ کردن (پیرسینگ) از زمان‌های بسیار قدیم وجود داشته است. اما بیش از این که استایل باشند، سنت بوده‌اند. محبوب‌ترین شکل‌های سوراخ کردن (پیرسینگ گوش) همیشه گوش و بینی بوده‌اند. سوراخ کردن (پیرسینگ) گوش در حال حاضر بسیار رواج دارد طوری که هرکس با داشتن این نوع پیرسینگ دیده می‌شود.

با این حال، تاریخچه سوراخ کردن گوش به زمان‌های دور باز می‌گردد. معمولاً، سوراخ کردن (پیرسینگ) ضخامت کوچکی است که اجازه می‌دهد تا یک سیم فلزی نازک از طریق لایه اپیدرمی عبور کند، اما برخی (و باید بگویم، که در واقع افراد شجاع)، اجازه می‌دهند تا این سوزن‌های پوستی در جایی وارد شوند که اشیاء ضخیم از طریق پوست سوراخ می‌شوند.
رشد فوق العاده‌ای در صنعت طلا و جواهر و زیورآلات وجود داشته است و می‌توان مردان و زنان را در سراسر جهان مشاهده کرد که با انواع سوراخ کردن (پیرسینگ) گوش خود را آرایش می‌دهند. در اینجا لیستی از تمام انواع سوراخ کردن‌های (پیرسینگ‌های) گوش وجود دارد که مدل‌های کاملاً جدیدی را نمایش می‌دهند:

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 12. پیرسینگ گوش دوار (مداری) :
این نوع پیرسینگ دو سوراخ در نرمه گوش شما ایجاد می‌کند. این نوع پیرسینگ می‌تواند در هر قسمت از گوش شما قرار گیرد و از این رو معمولا هیچ گونه خطری از جهت کشیده شدن و یا پارگی وجود ندارد. در این نوع پیرسینگ از رینگ‌هایی به شکل حلقه بسته استفاده می شود و اگر قبلاً پیرسینگ داشته‌اید، نزدیک آن سوراخ را سوراخ کنید تا بدین وسیله این پیرسینگ مداری را خلق نمایید.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 11. پیرسینگ گوش لاله گوش :
یکی از اشکال بسیار محبوب پیرسینگ است. در اینجا، لبه بیرونی گوش در قسمت رو به پایین سوراخ می‌شود. شما می توانید از انواع گوشواره میخی و حلقه‌های فانتزی در سوراخ لاله گوش خود استفاده کنید.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 10. پیرسینگ گوش در جهت خلاف تراگوس :
همانطور که از نام این نوع پیرسینگ پیداست، خلاف تراگوس بخشی از گوش است که در مقابل و به موازات تراگوس در داخل گوش قرار دارد. لبه بیرونی که از پهلو به سمت کانال بر آمدگی دارد. این نوعی نادر از پیرسینگ است. معمولاً هیپی‌ها و یا کوهنوردها را می‌بینید از این نوع پیرسینگ دارند. واقعاً استایل و سبک منحصر به فردی است و شما قطعاً با داشتن این سبک، مرکز توجه دیگران خواهید بود. (فقط یک اخطار کوچک – این پیرسینگ به طرز وحشتناکی دردناک است و اگر تصمیم گرفته‌اید که این نوع پیرسینگ را داشته باشید، لطفا این کار را با مراقبت و کمک‌های مناسب انجام دهید).

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 9. پیرسینگ گوش غضروف درونی :
خب نه! اگر فکر می‌کنید که این کار تا حد مرگ دردناک است، در اشتباه هستید! در واقع، واژه “daith” هیچ ارتباطی با مرگ ندارد. این واژه در زبان عبری به معنای «خرد» است. این نوع پیرسینگ در غضروف درونی انجام می‌شود که درست بالای سوراخ مجرای گوش است. غضروف گوش داخلی سوراخ می‌شود تا از طریق آن یک سیم نازک دریافت شود. سوزن‌های کوچک، منحنی استفاده می‌شود به طوری که بخش‌های دیگر گوش در هنگام پیرسینگ آسیب نبینند. این نوع پیرسینگ با آویز کردن رینگ‌های کوچک مد روز در سوراخ مرگ جالب و مرسوم است.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 8. پیرسینگ گوش حلزون گوش :
این نیز نوعی از پیرسینگ بوده که به تازگی محبوب شده است. دو حلزون گوش، حلزون‌های درونی و بیرونی می باشند. برای انجام این پیرسینگ نیاز به شخصی حرفه‌ای و آموزش دیده است زیرا برای انجام این کار از سوزن‌های ضخیم استفاده می‌شود. این که آیا شما جواهر یا یک حلقه می‌اندازید فرقی نمی‌کند، پیرسینگ حلزون گوش واقعا شیک و درجه یک به نظر می‌رسد.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 7. پیرسینگ صنعتی :
آیا واقعا چیزی متفاوت و جدید می‌خواهید ؟ پس این همان چیزی است که شما باید به دنبالش بروید! پیرسینگ صنعتی که گاهی اوقات پیرسینگ داربستی نیز نامیده می‌شود. دو سوراخ در غضروف گوش انجام ‌‌می‌شود و یک قطعه سیم طولانی از میان آنها عبور کرده و آنها را به هم متصل می‌کند. دو انتهای سیم توپ‌های فلزی دارند برای اینکه سیم نیافتد. امروزه این نوع از پیرسینگ محبوبیت زیادی به دست آورده است.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 6. پیرسینگ خلاف جهت حلزون (هلیکس) :
پیرسینگ راحت و آسوده نام دیگری است که به پیرسینگ خلاف جهت حلزون (هلیکس) داده می‌شود. این نوع پیرسینگ در غضروف در لبه داخلی گوش انجام می‌شود که معمولاً چین خوردگی عمودی است. این نوع پیرسینگ کم عمق است. یک قطعه رینگ به شکل توپ یا یک حلقه دایره‌ای در این نوع پیرسینگ مناسب به نظر می‌رسد. حلزون و خلاف جهت حلزون مجاور یکدیگر هستند و قطعا ظاهر واقعا جذاب به شما می‌دهند.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 5. پیرسینگ تراگوس :
‘تراگوس، قسمت بیرونی گوش است که از بخش نسبتاً ضخامت غضروف گوش تشکیل شده است. معمولاً، روند انجام این نوع پیرسینگ شامل سوراخ کردن غضروف با سوزن‌های کوچک پیرسینگ است. رینگ‌های کوچک یا رینگ‌های سیمی نازک مدور بر روی تراگوس استفاده می‌شود. هر چند که این پیرسینگ از نوع ایمن می‌باشد اما مراقب باشید، ممکن است گاهی آزار دهنده باشد. هر چند احتمال کشیده شدن کم است، اما استفاده از هدفون‌های فانتزی می‌‌تواند در هنگام بهبود بعد از پیرسینگ تراگوس مشکل ساز شود.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 4. پیرسینگ نرمه گوش :
شکل ساده و قطعاً محبوب ترین فرم پیرسینگ، سوراخ کردن نرمه گوش است. پایین نرمه گوش سوراخ می‌شود و افراد آن را با تکه‌های مختلف جواهرات و زیورآلات زیبا زینت می‌دهند. بهترین چیز در مورد این فرم این است که حداقل درد را در پی دارد زیرا حداقل تعداد پایانه های عصبی در این بخش از گوش حاضر می‌باشند. بسیاری از جوامع در سراسر جهان این نوع پیرسینگ را به عنوان بخشی از سنت و فرهنگ خود برگزیده‌اند. در واقع، وسیع ترین طیف جواهرات برای سوراخ کردن نرمه گوش موجود می‌باشد. افراد همچنین سوراخ های متعددی بر روی نرمه گوش ایجاد می‌کنند و آنها را با انواع مختلف جواهرات می‌آرایند. اگر به دنبال چیزی و موقر (و با درد کمتر) هستید، به دنبال سوراخ کردن نرمه گوش باشید.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 3. پیرسینگ با کشیدن نرمه گوش :
جدیدترین و آخرین مد پیرسینگ کشیدن لاله گوش است. این نوع پیرسینگ به شخص اجازه می‌دهد تا از سنگهای بزرگ استفاده کند زیرا آنها به اندازه کافی بزرگ هستند و از لایه پوستی گوش به چشم می‌آیند. نوجوانان سراسر جهان علاقه زیادی به این نوع پیرسینگ نشان داده‌اند. این نوعی از پیرسینگ است که در آن سوراخ‌های موجود در گوش کشیده می‌شوند تا به اندازه کافی بزرگ شوند و برای گوشواره‌های بزرگ مناسب گردند. اما مراقب باشید! در این نوع پیرسینگ خطر خونریزی و پارگی بالاست. اگر غضروف نیاز به سوراخ شدن دارد، لایه‌ پوستی سوراخ می‌شود زیرا کشیدن آن منجر به زخم شدن می‌شود.

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 2. پیرسینگ حلزون (هلیکس) :
یکی از شیک ترین مدل‌های پیرسینگ! در این مورد، گوش بالایی به سمت لبه سوراخ می‌شود که هلیکس رو به جلو خوانده می‌شود. نکته جالب در مورد هلیکس این است که فضای لازم برای پیرسینگ‌های متعدد را فراهم می‌کند. تفنگ پیرسینگ (البته که مانند تفنگ واقعی خطرناک نیست)، برای سوراخ کردن استفاده می‌شود. بسیاری از غربی‌ها از این نوع پیرسینگ استفاده می‌کنند و تمایل کمتری برای سوراخ کردن هلیکس دارند. دفعه بعدی که برای تفریح با دوستان بیرون می‌روید به تعداد زیادی از مردم که پیرسینگ در ناحیه هلیکس دارند توجه کنید. این نوع پیرسینگ با گوشواره‌های رنگارنگ نیز واقعاً جالب به نظر می‌رسد!

پیرسینگ گوش-آموزش سوراخ کردن گوش برای پیرسینگ گوش 1. پیرسینگ لاله گوش :
یکی دیگر از پیرسینگ‌های واقعاً دردناک است. اما وقتی این نوع پیرسینگ را داشته باشید، زیبایی ایجاد می‌شود که هیچ یک از انواع پیرسینگ دربر ندارد. دلیل آن این است که لاله گوش برای سوراخ کردن به اندازه کافی برآمدگی ندارد (با این حال به شکل گوش بستگی دارد). همچنین این نوع از پیرسینگ باید بر غضروف‌های مختلف گوش انجام شود. این نوع پیرسینگ واقعا در برابر کشیدگی و یا پاره شدن آسیب‌پذیر است زیرا بر روی غضروفی انجام می شود که گوش داخلی و خارجی را جدا می‌کند. (یک مورد دیگر. ممکن است در صورت نداشتن این چین‌خوردگی بر روی گوش، قادر به انجام این نوع پیرسینگ نباشید).

منبع: ویکی، ترجمه ژمز

مدل لباس دخترانه 2018-جدیدترین لباس مجلسی دخترانه 97

 

مدل سارافون 2018-مدل های جدید سارافون اسپرت زنانه 97

 

بهترین مدل رنگ مو زنانه 2018-رنگ مو جدید ترکیبی 97

این مطالب را نیز ببینید!

خلاصه داستان سریال گلپری Gülperi + آخرین قسمت

خلاصه داستان سریال گلپری Gülperi + آخرین قسمت

سریال گلپری Gülperi یکی از سریال های پرمخاطب کشور ترکیه محصول سال ۲۰۱۸ استاین سریال …

بیوگرافی بازیگران زن و مرد سریال دلدار + ساعت پخش تکرار سریال

بیوگرافی بازیگران زن و مرد سریال دلدار + ساعت پخش تکرار سریال

بیوگرافی بازیگران سریال دلدار – ساعت پخش سریال دلدار بیوگرافی بازیگران دلدار بیوگرافی سریال شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.